укррус

Телефони у Новомосковську

  • (095) 844-70-07
  • (096) 792-70-07
Стрибунці Fisher Price "Тропічні друзі"
Стрибунці Fisher Price
Як це працює?

Доставка: 30 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

600.00 грн

- якщо у нас вперше;

500.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За тиждень

250 грн

За 2 тижні:

300 грн

Користуєтесь 1 місяць

450 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

15 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Стрибунці Fisher Price "Джунгли" Оренда Новомосковськ

 

Стрибуни Fisher Price Тропічні друзі розраховані на діток від 5 місяців, максимум до 11 кг, використовуйте наші стрибуни тільки в тому випадку, якщо ваш малюк вже тримає голову у вертикальному положенні. Стрибуни Fisher Price розвивають опорно-руховий апарат дитини і покращують рухові функції та координацію малюка.

Стрибуни складаються з міцної конструкції, так що це абсолютно безпечно для дитини. Яскраві і барвисті іграшки: безпечне ігрове дзеркальце, прорізувач слоненя, брязкальце Мавпочка, барабан, інтерактивний водоспад, рухлива черепашка, що знаходяться на стрибунцях, розважать вашого малюка і доставлять йому максимум позитивних емоцій. З дитячими стрибунами Fisher Price ваша дитина буде розвиватися легко і невимушено з великим задоволенням.

Підвісне сидіння, яке кріпиться до 3-м планок, обертається на 360 градусів, щоб дитина могла дотягнутися до будь-яких іграшок, розташованих по колу. Відповідно до зростання малюка, крісло можна встановити в одну з 3-х позицій. У процесі ігор дитина також буде розвивати звуко- і сприйняття кольорів, зміцнювати кістково-м'язовий апарат. Знімне, поворотне сидіння зроблено під Лева. Під час стрибків активуються звукові та світлові ефекти. Пружини дитячих стрибунців покриті тканиною.
Розміри: 95 x 83 x 93 см.