укррус

Телефони у Новомосковську

 • (095) 844-70-07
 • (096) 792-70-07

Кварцові та фотолампи Оренда Новомосковськ

Кварцова лампа призначена для кварцування приміщень, з її допомогою очищається і знезаражується повітря, що запобігає захворюванням, які передаються повітряно-крапельним шляхом.

 • кварцування приміщень очищення повітря і поверхонь приміщень з метою запобігання захворюванням, які передаються повітряно-крапельним шляхом.
 • кварцування організму людини опромінення УФ променями при лікуванні запалення ЛОР-органів (вухо, горло, ніс), а також шкірних та інших захворювань.

Уф лампа є як терапевтичним, так і бактерицидним приладом домашнього застосування.

Для кварцування приміщень і різних поверхонь рекомендується використовувати бактерицидну лампу (опромінювач). Бактерицидний опромінювач -це світильник з ультрафіолетовою лампою стандартного типу Т8 з цоколем G13. Бактерицидні лампочки відрізняються довжиною потужністю (15 Вт, 30 Вт, 36 Вт) і розраховані на різниу площу приміщення.

Існують озонові і безозонову бактерицидні лампочки. В озонових колба складається з кварцового скла. Під час роботи виділяють озон, тому після кварцування приміщення обов'язково потрібно провітрювати. У безозонових лампочок колба зроблена з увіолевого скла, яке перешкоджає утворенню озону. У нашому прокаті представлена ​​ безозонову бактерицидна лампа

Бактерицидний опромінювач тубус кварц "Сонечко" використовується для знищення вірусів у дітей від 3 до 12 років. У деяких випадках можливе застосовувати для немовлят і дітей молодше 3-х років, але тільки за призначенням лікаря !!! 

Опромінювач бактерицидний побутовий тубус кварц SUN BABY  призначений для щадного кварцування (опромінення) в дитячій практиці, використовується не тільки в лікувально-профілактичних установах.

Рекомендується для дітей у віці від 3 до 12 років. В окремих випадках, за призначенням лікаря, можливо застосовувати для немовлят і дітей молодших 3 років.

застосування
 • Внутрішньопорожнинне кварцування ЛОР-органів (вухо-горло-ніс). За допомогою тубусів, різних діаметрів і зрізів.
 • Локальне (місцеве) кварцування ділянок тіла. При відкритій передній заслінки, без тубусів.


  Замовлення приймаються за телефонами без вихідних з 9:00 до 20:00

  Доставка замовлень:

  Понеділок - неділя: з 09:00 до 18:00

  Телефон: +38 095 844 70 07 (Viber)

  Телефон: +38 096 792 70 07

  Телефон: +38 073 209 77 27